2lolomza@onet.eu
Przypomnij hasło
tel. 000 000 000
Biuletyn Informacji Publicznej
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży
drukuj

Archwium - Kadra

Pracownicy szkoły

 

Nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży

  1. mgr Kossakowska Jolanta – dyrektor szkoły, n-l  chemii
  2. mgr Nieciecka Elżbieta – wicedyrektor, n-l języka niemieckiego
  3. mgr Haponik Konrad – wicedyrektor, n-l wychowania fizycznego
  4. mgr Adasiewicz-Zawadzka Agnieszka – język angielski
  5. mgr Borawska Bożena - matematyka
  6. mgr Bukowski Paweł - historia, wos, historia i społeczeństwo
  7. mgr Chajęcki Tomasz - historia
  8. mgr Charubin Joanna - fizyka, przyroda
  9. mgr Chodorowska Aleksandra - wychowanie fizyczne
  10.    dr Cybulska dorota - język polski
  11. mgr Chojnowski Jan - geografia, przyroda
  12. mgr Cichowicz Robert - matematyka
  13. mgr Dąbrowska Dorota - język polski, wiedza o kulturze
  14. mgr Dąbrowska Magdalena - język angielski
  15. mgr Dudziec Marzena - n-l bibliotekarz
  16. mgr Jasionek Marcin - wychowanie fizyczne
  17. mgr Kalski Sławomir - wychowanie fizyczne
  18. mgr Kossakowska Bożenna informatyka                                                       
  19. mgr Kossakowski Bernard Zbigniew - edukacja dla bezpieczeństwa                    
  20. mgr Kossakowski Janusz - informatyka                                                             
  21. mgr Kozioł Wojciech – informatyka
  22. mgr Kowalewska Jolanta Katarzyna – język niemiecki
  23. mgr Kryszajtys Maria Zdzisława – język polski                                                      
  24. mgr Lutostańska Sylwia - pedagog specjalny                                                   
  25. mgr Łuba Anna – biologia
  26. mgr Mianowski Adam - religia
  27. mgr Małkowski Mariusz - historia
  28. mgr Mieczkowska Grażyna - chemia
  29. mgr Najda Maria – biologia
  30. mgr Nitkiewicz Anna - edukacja dla bezpieczeństwa                                         
  31. mgr Ovchinnikova Tatiana – język angielski
  32. mgr Pijanowska Beata – język polski
  33. mgr Ramotowska Irena – matematyka
  34. mgr Reszewicz Mirosław – język polski
  35. mgr Rosińska - Cojnowska Małgorzata - język polski                                        
  36. mgr Rutkowska Marzanna – WOK
  37. mgr Rybicka Dorota - chemia                                                                         
  38. mgr Rzepnicka Bogumiła - religia
  39. mgr Sierzputowska Adrianna - język niemiecki                                                 
  40. mgr Sikorska Monika - matematyka                                                                
  41. mgr Siwik Agata - matematyka                                                                      
  42. mgr Sobocińska Małgorzata – język angielski
  43. mgr Stefanowicz Waldemar – wychowanie fizyczne
  44. mgr Szczepara Leszek – język angielski
  45. mgr Szeligowska Agnieszka – n-l bibliotekarz
  46. mgr Sztrubel Izabela - pedagog                                                                     
  47. mgr Szulc - Kubrak Agata - język angielski                                                     
  48. mgr Ścisłowska Halina - wychowanie do życia w rodzinie                                      
  49. mgr Šimon Jolanta - Język rosyjski                                                                
  50. mgr Trzcińska Beata - język niemiecki                                                                  
  51. mgr Wasilewska Marzena - doradztwo zawodowe                                                  
  52. mgr Wojewoda Marta - religia                                                                        
  53. mgr Wysocka - Bienias Marta - język angielski       

Pracownicy administracji :
Stachowiak Marianna
Mieczkowska Dorota
Pietruszewska Małgorzata
Śleszyńska Maria

Pracownicy obsługi:
Andrzejczyk Beata                                                                                 

Bęczkowska Grażyna
Borawska Wanda                                                                                         

Gawkowski Zbigniew                                                                                  

Gryczan Bożena
Jarząbek Katarzyna
Kalisz Grzegorz                                                                                             

Kamińska Hanna
Mroczkowska Teresa
Pietruszewska Elżbieta                                                                               

Stachowiak Janusz                                                                                    

Świerszcz Marek                                                                                           

Święćkowska Ewa
Włodarczyk Piotr 

Wysocka Elżbieta - sekretarz szkoły

Antoniewicz Edyta - higienistka ( pracownik POZ)

Osoby odpowiedzialne

Autor:2lo
Odpowiada:2lo
Wytworzył:2lo
Data ostatniej zmiany:2021-05-11 15:30:27
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 13783