tel. 000 000 000
Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży
drukuj

Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŁOMŻY

ul. Zjazd 18

18-400 Łomża

Tel./fax: 86 215 06 05

NIP: 718-21-02-536

REGON: 200289721

e-mail: sekretariat@mosir.lomza.pl

 

WYKAZ TELEFONÓW OBIEKTÓW MOSiR

Sekretariat MOSiR: tel. 86 215 06 05

Pływalnia, ul. Niemcewicza 17A: tel. 86 216 01 08

Park Wodny, ul. Ks. Kard Stefana Wyszyńskiego 15: tel. 86 218 06 92

Obiekt noclegowy HOSTEL, ul. Zjazd 18: tel. 86 216 34 27

Stadion Miejski, ul. Zjazd 18: tel. 86 215 06 05

Boisko Orlik 2012 i sezonowe Lodowisko Biały Orlik, ul. Katyńska 3: tel. 728 998 317

Tereny Sportowe Rekreacyjne n/Narwią - Port Łomża, ul. Żydowska 10: tel. 784 001 446

lp.

imię i nazwisko

stanowisko

e-mail

telefon

DYREKTOR

1

Bernadeta Krynicka

Dyrektor

sekretariat@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

DZIAŁ FINANSOWO- KSIĘGOWY

2

Anna Malinowska

Główny Księgowy

amalinowska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.104

696 194 654

3

Małgorzata Sobocińska

Pomoc administracyjna

msobocinska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

wew. 104

4

Dorota Staniurska-Chętnik

Pomoc administracyjna

dstaniurska@mosir.lomza.pl

 

86 215 06 05

wew. 104

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

5

Paulina Cwalina

Kierownik DAG

pcwalina@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.106

6

Sylwia Wysocka

Specjalista ds. administracyjnych

swysocka@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.106

784 001 467

7

Teresa Witkowska

Pomoc administracyjna

twitkowska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

8

Joanna Buczyńska

Pomoc administracyjna

jbuczynska@mosir.lomza.pl

 

86 215 06 05 wew.106

DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ I MARKETINGU

9

Kamil Walczyk

Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu

kwalczyk@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.102

696 198 988

10

Anna Męczkowska

Starszy specjalista ds. marketingu

ameczkowska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.102

11

Aleksandra Świtaj

Instruktor rekreacji ruchowej

aswitaj@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.102

12

Bartosz Witkowski

Specjalista dyscypliny sportu

bwitkowski@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.102

KOMPLEKS OBIEKTÓW SPORTOWO-REKREACYJNYCH

13

Piotr Mańko

Kierownik -Gospodarz Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych

kierownikkosr@mosir.lomza.pl

784 239 655

14

Agnieszka Piwko

Zastępca Kierownika – Gospodarza Kompleksu Obiektów Sportowo - Rekreacyjnych

apiwko@mosir.lomza.pl

784 033 965

KOMPLEKS OBIEKTÓW WODNYCH SPORTOWO - REKREACYJNYCH

15

Bożena Zabielska

Zastępca Kierownika - Gospodarza Parku Wodnego

bzabielska@mosir.lomza.pl

86 218 06 92

16

Janusz Brzostowski

Zastępca Kierownika - Gospodarza Pływalni Nr 1

jbrzostowski@mosir.lomza.pl

86 216 01 08

DZIAŁ KADR I PŁAC

17

Monika Nitkowska

Kierownik Działu Kadr i Płac

mnitkowska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.105

18

Justyna Rychter

Główny specjalista ds. płac 

jrychter@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:(administrator) Anna Męczkowska
Odpowiada:Monika NItkowska
Wytworzył:Monika Nitkowska
Data ostatniej zmiany:2024-06-03 11:35:53

Archiwum

Data Autor
2024-06-03 11:34 (administrator) Anna Męczkowska zobacz
2024-02-20 13:18 (administrator) Anna Męczkowska zobacz
2024-01-03 08:24 (administrator) Anna Męczkowska zobacz
2023-08-09 08:02 (administrator) Anna Męczkowska zobacz
2023-08-09 08:01 - zobacz
2022-07-01 11:33 - zobacz
2022-06-17 07:45 - zobacz
2022-06-14 07:51 - zobacz
2022-06-14 07:46 - zobacz
2021-06-10 13:37 - zobacz
2021-05-17 09:03 - zobacz
2021-05-17 09:02 - zobacz
2021-05-17 09:00 - zobacz
2021-05-17 07:54 - zobacz
2021-02-15 11:34 - zobacz
2021-01-20 10:54 - zobacz
2021-01-19 14:16 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-19 14:15 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-19 14:14 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-19 14:14 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-15 14:23 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-15 14:21 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-15 14:21 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-13 11:22 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-13 11:21 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-13 11:20 Anna Męczkowska zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 2465