lomzasp4@wp.pl
Przypomnij hasło
tel. 000 000 000
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr4 im Generała Władysława Andersa
drukuj

Kadra

KADRA PEDAGOGICZNA

 

Biblioteka

mgr Beata Wadowska

mgr Dorota Kaja

 

Świetlica

mgr Ewa Napiórkowska

mgr Marta Kowalczyk-Bożomańska

mgr Katarzyna Sobuta

mgr Dorota Kaja

 

Pedagog

mgr Jolanta Kozłowska

 

Psycholog

mgr Katarzyna Gryczewska

 

Logopeda

mgr Magdalena Tyszka

 

Rewalidacja

mgr Beata Nowacka

 

Oddział Przedszkolny

0A - mgr Katarzyna Karpińska/mgr Anna Gromadzka

0B - mgr Sylwia Jankowska/mgr Katarzyna Cwalina

0C - mgr Agata Jastrzębska/mgr Katarzyna Wilczewska

 

Klasy I

IA - mgr Justyna Zduńczyk

IB - mgr Monika Kowalska, mgr Bożena Wykowska

IC - mgr Małgorzata Juchimowicz

 

Klasy II

IIA - mgr Magdalena Jemielity

IIB - mgr Aleksandra Czupowska

IIC - mgr Barbara Grądzka

IID - mgr Monika Kozikowska

 

Klasy III

IIIA - mgr anna Mioduszewska

IIIB - mgr Małgorzata Kadłubowska

IIIC - mgr Barbara Porwoł

 

Klasy IV

IVA - mgr Małgorzata Kuczewska

IVB - mgr Judyta Kuciel

IVC - mgr Anna Kozikowska

 

Klasy V

VA - mgr Grażyna Fiertek

 

Klasy VI

VIA - mgr Aneta Leszak

VIB - mgr Dorota Daniszewska

VIC - mgr Katarzyna Kacprowska

VID - mgr Olga Janucik

VIE - mgr Małgorzata Faryna

 

Klasy VII

VIIA - mgr Michał Leszak

VIIB - mgr Wioletta Wądołowska

VIIC - mgr Urszula Nadrowska

VIID - mgr Iwona Kulka

 

Klasy VIII

VIIIA - mgr Henryka Dąbrowska

VIIIB - mgr Jolanta Kozłowska

VIIIC - mgr Jadwiga Tomaszewska

 

Biologia

mgr Aneta Leszak

mgr Michał Leszak

 

Chemia

mgr Beata Narewska

mgr Jolanta Kozikowska

 

Fizyka

mgr Dorota Flaga

 

Geografia

mgr Michał Leszak

 

Historia

mgr Jadwiga Tomaszewska

mgr Paweł Ciborowski

 

Informatyka

mgr Jan Kraiński

mgr Iwona Kulka

mgr Joanna Wiśniewska

mgr Krzysztof Lipski

 

Język angielski

mgr Katarzyna Kacprowska

mgr Urszula Nadrowska

mgr Olga Janucik

mgr Judyta Kuciel

 

Język niemiecki

mgr Iwona Kulka

 

Język polski

mgr Henryka Dąbrowska

mgr Iwona Dudek

mgr Wioletta Wądołowska

mgr Joanna Wiśniewska

mgr Agnieszka Faryna

 

Matematyka

mgr Anna Kozikowska

mgr Grażyna Fiertek

 

Muzyka

mgr Krzysztof Lipski

mgr Andrzej Piotrowski

 

Plastyka

mgr Andrzej Piotrowski

 

Przyroda

mgr Aneta Leszak

 

Religia

mgr Regina Parzych

mgr Agnieszka Dzierma

mgr Marzena Gosk

 

Technika

mgr Beata Wadowska

 

Wychowanie fizyczne

mgr Marcin Piotrowski

mgr Piotr Dziekoński

mgr Jarosław Świątkiewicz

mgr Milena Grabowska

mgr Krzysztof Rychter

 

WOS

mgr Paweł Ciborowski

 

Nauczyciele wspierający

mgr Żaneta Konopka

mgr Ewa Duchnowska

mgr Aleksandra Florczyk

mgr Izabela Bargielska

mgr Magdalena Skrodzka

mgr Małgorzata Mieczkowska

 

Pomoc nauczyciela

 Aleksandra Paras

 Beata Kiełczykowska

 

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

 

Sekretariat

mgr Ewelina Stachacz - Sekretarz Szkoły

 

Księgowość

mgr Beata Ekstowicz - Główny Księgowy

Katarzyna Rutkowska - Samodzielny referent ds. księgowości i kadr

 

Administracja

Monika Zaczek - Inspektor ds.administracyjnych

Jolanta Grzymała - Kierownik gospodarczy

 

Pracownicy obsługi

Elzbieta Wiktorzak - Woźna

Wanda Niewiarowska - Szatniarka

Dorota Kalinowska - Sprzątaczka

Joanna Dąbrowska - Sprzątaczka

Edyta Węgrowska - Sprzątaczka

Małgorzata Młynarczyk - Sprzątaczka

Tadeusz Rogiński - Konserwator

 

Kuchnia

Maria Budrik - Intendent

Barbara Dobrowolska - Kucharka

Grazyna Sulkowska - Pomoc kuchenna

Jolanta Dzbeńska - Pomoc kuchenna

Anna Tchórzewska - Pomoc kuchenna

 

Opieka medyczna

pielęgniarka Anna Dąbrowska

Osoby odpowiedzialne

Autor:Monika Zaczek
Odpowiada:Monika Zaczek
Wytworzył:Monika Zaczek
Data ostatniej zmiany:2020-12-29 13:22:22

Archiwum

Data Autor
2020-12-29 13:21 Monika Zaczek zobacz
2017-12-11 11:30 Piotr Stanik zobacz
2017-10-24 10:10 Piotr Stanik zobacz
2017-10-24 09:46 Piotr Stanik zobacz
2017-05-16 12:14 Piotr Stanik zobacz
2017-05-15 08:58 Piotr Stanik zobacz
2017-05-10 08:49 Piotr Stanik zobacz
2017-04-24 12:47 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 3307