drukuj

Kadra

język polski  muzyka/ zajęcia artystyczne historia
mgr Wiesława Domalewska    mgr Ewa Urbanowska mgr Małgorzta Szlendak
mgr Anna Greloch mgr Michał Knapkiewicz mgr Iwona Bronowicz
mgr Dorota Wysocka   mgr Mateusz Gryglik
mgr Maria Pokropowicz plastyka   
mgr Marzena Kowalik mgr Agnieszka Wysocka wos
mgr Aldona Gromelska   mgr Arkadiusz Bałazy
mgr Maria  Buczyńska język angielski mgr Małgorzata Szlendak 
mgr Hanna Chojnowska  mgr Kamila Zaręba informatyka/zajęcia komputerowe
przyroda mgr Monika Oszczapińska mgr Roman Szeligowski
mgr Bożena Dziekońska mgr Barbara Pisarska mgr Grażyna Dardzińska
mgr Bożena Potapowicz mgr Anna Szewczyk mgr Piotr Such-Kaczanowicz
mgr Przemysław Bagiński mgr Marcin Dziekoński Paweł Brzozowski
  mgr Marta Kostko  
biologia mgr Alicja Szymanowska  
mgr Grażyna Dworakowska
mgr Grażyna Teresińska technika
mgr Przemysław Bagiński  mgr Marta Wyrwas mgr Sławomir Bączek
geografia język niemiecki  mgr Arkadiusz Bałazy
mgr Anna Wojtkowska mgr Monika Składanek mgr Sławomir Ptaszyński 
  mgr Marta Kokoszko chemia
 matematyka mgr Natalia Rachubka mgr Ewa Studencka
mgr Zbigniew Gawrych   mgr Bożena Potapowicz 
mgr Hanna  Chojnowska edukacja dla bezpieczeństwa fizyka
mgr Anna Borowska mgr Natalia Rachubkai mgr Sławomir Bączek
mgr Piotr Such-Kaczanowicz    
mgr Dorota Kowalewska   biblioteka  religia  
mgr Dorota Zaorska  mgr Katarzyna Gacka mgr Bożena Kotlewska
mgr Katarzyna Niewińska-Blacha  mgr Barbara Baranowska mgr Małgorzata Gogol 
mgr Halina Dąbrowska mgr Hanna Bajorek   mgr Agnieszka Frydrych
  mgr Marzena Chętnik  s. Maria Grzyb
 wych. fiz. logopeda Ks. Paweł Brzostek
mgr Joanna Wójcik mgr Alicja Pyczot  
mgr Włodzimierz Wójcik    śœwietlica
mgr Elwira Proniewska pedagodzy szkolni  Bartosz Kotowski
mgr Wojciech Kamiński mgr Marzena Wasilewska  mgr Aneta Szymańska
mgr Łukasz  Kurowski mgr Barbara Rybakiewicz  mgr Adam Tomaszewski 
mgr Andrzej Flera mgr Katarzyna Witkowska  mgr Anna Kwiecień
mgr Aldona Wojewoda mgr Alicja Nitkiewicz   mgr Adam Korytkowski
mgr Ewa Sowa    mgr Małgorzata Kulikowska
mgr Daniel Chojnowski doradztwo zawodowe  
mgr Justyna Korytkowska mgr Marzena Wasilewska zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
mgr Wojciech Pietruszewski   mgr Bożena Gronostajska
   psycholog  
  mgr Joanna Wejs-Pruszko rewalidacja
edukacja wczesnoszkolna   mgr Maciej Bogdan
mgr Barbara Marchewka oddział przedszkolny mgr Ewa Waldzińska 
mgr Beata Garlicka mgr Ewa Orłowska   
mgr Anna Dardzińska mgr Aneta Olszak   
mgr Bożena Nowak mgr Ewa Sarnowska  nauczyciel wspierający
mgr Agnieszka Targ mgr Ewa Modzelewska  mgr Magdalena Ostapczuk
mgr Katarzyna Tramp mgr Maria Katarzyna Chojnowska   
mgr Izabela Żelazna mgr Magdalena Kotowska  
mgr Halina Kasztelan    
mgr Danuta Dardzińska    
mgr Marzanna Góralczyk    
mgr Bogusława Rzepska    
mgr Małgorzata Glińska    
mgr Ewa Białucha    
mgr Katarzyna Siedlanowska    
mgr Bożena Bohdan    
     
     
     

 

 

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

sekretarz szkoły

mgr Magdalena Wysocka

kierownik gospodarczy

 

 

 

Sylwia Kacprzyk - samodzielny referent/specjalista do spraw BHP/ 

Stefania Krystyna Kaliszewska - główny księgowy 

Gubik-Czajkowska Katarzyna - starszy księgowy

Janusz Żebrowski - pomoc administracyjna biurowa

Danuta Wyrwas - intendent

 

 

Obsługa
Bieńczyk Marianna - pracownik obsługi

Czaplicka Halina-Barbara - pracownik obsługi

Dąbrowska Teresa - pracownik obsługi

Dylewska Ewa - pracownik obsługi

Ferenc Barbara - pracownik obsługi

Frąckiewicz Regina - pracownik obsługi

Górska Milena - pracownik obsługi

Jurkowska Wioletta - pracownik obsługi

Lipińska Wiesława - pracownik obsługi

Parda Bogumiła - pracownik obsługi

Serdyński Wiesław - konserwator

Sulewska Małgorzata - pracownik osługi

Zając Halina - pracownik obsługi

Duda Agnieszka - pracownik obsługi

ŒŚcięgosz Ewa - pracownik obsługi

Parda Bogumiła - pracownik obsługi

Ścięgosz Barbara - pracownik obsługi

ŒŚcięgosz Marzena - pracownik obsługi

Janicka Barbara - pracownik obsługi

Urbanowska Krystyna - pracownik obsługi 

Łanocha Stanisław - pracownik obsługi

Jarosz Bogdan - pracownik obsługi

Górska Milena - pracownik obsługi
Szklarz Wanda - pracownik obsługi
Szmitko Elżbieta- pracownik obsługi


Osoby odpowiedzialne

Autor:Roman Szeligowski
Odpowiada:Roman Szeligowski
Wytworzył:Roman Szeligowski
Data ostatniej zmiany:2018-09-14 15:36:11

Archiwum

Data Autor
2017-10-26 18:09 Roman Szeligowski zobacz
2017-10-26 18:02 Roman Szeligowski zobacz
2017-05-24 12:04 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 752