drukuj

Kadra

język polski  muzyka/ zajęcia artystyczne historia
mgr Wiesława Domalewska    mgr Ewa Urbanowska mgr Małgorzta Szlendak
mgr Anna Greloch mgr Michał Knapkiewicz mgr Iwona Bronowicz
mgr Dorota Wysocka   mgr Mateusz Gryglik
mgr Maria Pokropowicz plastyka/zajęcia artystyczne   
mgr Marzena Kowalik mgr Agnieszka Wysocka wos
mgr Aldona Gromelska   mgr Arkadiusz Bałazy
mgr Maria  Buczyńska język angielski  
  mgr Kamila Zaręba informatyka/zajęcia komputerowe
przyroda mgr Monika Oszczapińska mgr Roman Szeligowski
mgr Bożena Dziekońska mgr Barbara Pisarska mgr Grażyna Dardzińska
mgr Bożena Potapowicz mgr Anna Szewczyk mgr Dorota Zaorska
mgr Przemysław Bagiński mgr Marcin Dziekoński Paweł Brzozowski
  mgr Marta Kostko mgr Piotr Such-Kaczanowicz 
biologia mgr Alicja Szymanowska  
mgr Grażyna Dworakowska
mgr Grażyna Teresińska zajęcia techniczne
  mgr Marta Wyrwas mgr Sławomir Bączek
geografia   mgr Arkadiusz Bałazy
mgr Anna Wojtkowska język niemiecki  
  mgr Marta Kokoszko chemia
 matematyka mgr Natalia Rachubka mgr Ewa Studencka
mgr Zbigniew Gawrych    
mgr Hanna  Chojnowska edukacja dla bezpieczeństwa fizyka
mgr Anna Borowska mgr Sławomir Ptaszyński mgr Sławomir Bączek
mgr Piotr Such-Kaczanowicz    
mgr Dorota Kowalewska   biblioteka  religia  
mgr Dorota Zaorska  mgr Janina Dybikowska mgr Bożena Kotlewska
mgr Katarzyna Niewińska-Blacha  mgr Barbara Baranowska mgr Małgorzata Gogol 
mgr Halina Dąbrowska mgr Hanna Bajorek   mgr Agnieszka Frydrych
    s. Maria Grzyb
 wych. fiz. logopeda Ks. Paweł Brzostek
mgr Joanna Wójcik mgr Cecylia Pawczyńska  
mgr Włodzimierz Wójcik    śœwietlica
mgr Elwira Proniewska pedagodzy szkolni  Bartosz Kotowski
mgr Wojciech Kamiński mgr Marzena Wasilewska  mgr Aneta Szymańska
mgr Łukasz  Kurowski mgr Barbara Rybakiewicz  mgr Adam Tomaszewski 
mgr Andrzej Flera mgr Katarzyna Witkowska  mgr Anna Kwiecień
mgr Aldona Wojewoda mgr Alicja Nitkiewicz   mgr Adam Korytkowski
mgr Ewa Sowa    mgr Małgorzata Kulikowska
mgr Daniel Chojnowski doradztwo zawodowe  
mgr Artur Nadolny mgr Marzena Wasilewska zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
mgr Wojciech Pietruszewski   mgr Bożena Gronostajska
mgr Justyna Korytkowska  psycholog  
  mgr Joanna Wejs-Pruszko rewalidacja
edukacja wczesnoszkolna   mgr Maciej Bogdan
mgr Ewa Sarnowska oddział przedszkolny mgr Ewa Waldzińska 
mgr Beata Garlicka mgr Ewa Orłowska  mgr Wioleta Rybińska 
mgr Magdalena Kotowska mgr Anna Dardzińska   
mgr Bożena Nowak mgr Barbara Marchewka  nauczyciel wspomagający
mgr Agnieszka Targ mgr Ewa Modzelewska  mgr Magdalena Ostapczuk
mgr Katarzyna Tramp mgr Bożena Mieczkowska   
mgr Izabela Żelazna mgr Monika Składanek  
mgr Halina Kasztelan mgr Katarzyna Gacka   
mgr Danuta Dardzińska mgr Martyna Wasilewska-Zuzga  
mgr Marzanna Góralczyk    
mgr Bogusława Rzepska    
mgr Małgorzata Glińska    
mgr Maria Chojnowska    
mgr Katarzyna Siedlanowska    
mgr Bożena Bohdan    
mgr Danuta Borawska    
mgr Aneta Olszak    
mgr Ewa Białucha    

 

 

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

sekretarz szkoły

mgr Magdalena Wysocka

kierownik gospodarczy

Marta Górska

 

 

Sylwia Kacprzyk - samodzielny referent/specjalista do spraw BHP/ 

Stefania Krystyna Kaliszewska - główny księgowy 

Gubik-Czajkowska Katarzyna - starszy księgowy

Janusz Żebrowski - pomoc administracyjna biurowa

Danuta Wyrwas - intendent

 

 

Obsługa
Bieńczyk Marianna - pracownik obsługi

Czaplicka Halina-Barbara - pracownik obsługi

Dąbrowska Teresa - pracownik obsługi

Dylewska Ewa - pracownik obsługi

Ferenc Barbara - pracownik obsługi

Frąckiewicz Regina - pracownik obsługi

Górska Milena - pracownik obsługi

Jurkowska Wioletta - pracownik obsługi

Lipińska Wiesława - pracownik obsługi

Parda Bogumiła - pracownik obsługi

Serdyński Wiesław - konserwator

Sulewska Małgorzata - pracownik osługi

Zając Halina - pracownik obsługi

Duda Agnieszka - pracownik obsługi

ŒŚcięgosz Ewa - pracownik obsługi

Parda Bogumiła - pracownik obsługi

Ścięgosz Barbara - pracownik obsługi

ŒŚcięgosz Marzena - pracownik obsługi

Janicka Barbara - pracownik obsługi

Urbanowska Krystyna - pracownik obsługi 

Łanocha Stanisław - pracownik obsługi

Jarosz Bogdan - pracownik obsługi

Górska Milena - pracownik obsługi
Szklarz Wanda - pracownik obsługi
Szmitko Elżbieta- pracownik obsługi


Osoby odpowiedzialne

Autor:Roman Szeligowski
Odpowiada:Roman Szeligowski
Wytworzył:Roman Szeligowski
Data ostatniej zmiany:2017-10-26 18:09:28

Archiwum

Data Autor
2017-10-26 18:02 Roman Szeligowski zobacz
2017-05-24 12:04 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 348