drukuj

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych


Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2017/2018

 

Wiktor Pawelec  kl. VIc- tytuł laureata z języka angielskiego



Kacper Walczuk  kl. VIc- tytuł laureata z języka angielskiego


                                     nauczyciel przygotowujący p. Joanna Tabędzka,

 

Iga Kama Borawska   kl. VII c – tytuł laureata z języka polskiego
                                    

                                    nauczyciel przygotowujący  p. Maria Tyszka,

 

 

 


 

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2016/2017

 

Maria Róża Chmielewska  kl. Vc- tytuł laureata z języka polskiego
                                     nauczyciel przygotowujący p. Irena Janczewska,

 

Anna Tarnacka   kl. Va – tytuł laureata z języka polskiego
                                     nauczyciel przygotowujący  p. Urszula Wiska,

 

 

Iga Kama Borawska kl. VIc i Nikola Sokołowska kl. VIalaureatki z języka angielskiego   

 

                                                   nauczyciel przygotowujący  p. Magdalena Jakacka

 



 

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2015/2016

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 


 

Laureaci: 

 

  1. Paulina Bogdan kl. VIc
  2. Zofia Nagórska kl. VIc
  3. Michał Żelechowski kl. VIc             

 

oraz  uczennice, które w klasie V były już laureatkami z języka polskiego

 

Wiktoria Sasinowska kl. VIc i Kinga Szymańska kl. VIb                

 

     Uczniowie z klasy VIc pod opieką  p. Marii Tyszki

 

     ucz. Kinga Szymańska   pod op.p. Urszuli  Wiskiej           

 

Finaliści: Zofia Reszewicz kl. Va op. p. Beata Filipkowska

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

Finalistką została ucz.

 

       Wiktoria Sasinowska kl. VI c

 

           pod opieką p. Waldemara Cieślika

 

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

 

Laureatką została ucz.

 

Wiktoria Sasinowska kl. VI c

 

             pod opieką p. Marzeny Zaniewskiej

 

                                                                                            

 

 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 

laureaci:
      Anna Zabielska kl. VIc

      Wiktoria Sasinowska kl. VIc


           uczennice pod opieką p. Joanny Supińskiej.

 


Finaliści:  Kamil Chrzanowski kl. VIb op. p. J. Filipkowskiej

 


 

 

 

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2014/2015

 

 

 

Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa
Język polski Wiktoria Sasinowska Vc
Kinga Szymańska Vb
Język angielski Wiktoria Sasinowska Vc
Ewa Zalewska VIb
Agnieszka Witek VIb
Dawid Cekała VIa
Matematyka Kacper Majowicz VIa
Przyroda Ewa Zalewska VIb
Historia Paweł Korytkowski VIb

 


 

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2013/2014

 

 

 

Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa
Język polski Zuzanna Najda VIb
Ewa Zalewska Vb
Język angielski Magdalena Bałazy VIa
Matematyka Adam Łada VIa
Adam Rogowski VIa
Przyroda Jakub Konopka VIb
Magdalena Bałazy VIa
Informatyka Adam Rogowski VIa
Mikołaj Jastrzębski VIc

 

 

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2012/2013

 

 

Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa
Język polski Emilia Danowska V c
Wiktor Walewski VI c
Natalia Piaszczyńska VI b
Język angielski Zuzanna Maria Najda V b
Ewelina Dobkowska VI c
Wiktor Walewski VI c
Historia Piotr Niemyjski VI c
Marcin Grądzki VI c
Wiktor Walewski VI c
Matematyka Joanna Maria Musialik VI c
Wiktor Walewski VI c
Przyroda Joanna Maria Musialik VI c
Marcin Grądzki VI c
Informatyka Wiktor Walewski VI c

 

 

 

 

 




Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2011/2012

Przedmiot

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Język polski Aleksander Czamarecki VI d
Karolina Dąbrowska VI a
Jakub Kalinowski VI c
Joanna Musialik V c
Aleksandra Poznalska V c
Karolina Żurawska VI d
Język angielski Michał Lenczewski VI c
Historia Damian Dzięgielewski VI c
Marta Siol VI c
Matematyka Mateusz Drozdowski VI c
Kamil Rogowski VI b
Przyroda Ewelina Dobkowska V c
Aleksandra Poznalska Vc
Kamil Rogowski VI b
Wiktor Walewski V c

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Małgorzata Szabłowska
Odpowiada:Małgorzata Szabłowska
Wytworzył:Małgorzata Szbłowska
Data ostatniej zmiany:2018-10-25 10:20:54

Archiwum

Data Autor
2018-10-25 10:20 Małgorzata Szabłowska zobacz
2018-10-24 20:53 Małgorzata Szabłowska zobacz
2018-03-03 14:59 Małgorzata Szabłowska zobacz
2018-03-03 14:52 Małgorzata Szabłowska zobacz
2012-05-15 19:01 Małgorzata Szabłowska zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 1847