tel. 000 000 000
Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży
drukuj

Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŁOMŻY

ul. Zjazd 18

18-400 Łomża

Tel./fax: 86 215 06 05

NIP: 718-21-02-536

REGON: 200289721

e-mail: sekretariat@mosir.lomza.pl

 

WYKAZ TELEFONÓW OBIEKTÓW MOSiR

Sekretariat MOSiR: tel. 86 215 06 05

Pływalnia, ul. Niemcewicza 17A: tel. 86 216 01 08

Park Wodny, ul. Ks. Kard Stefana Wyszyńskiego 15: tel. 86 218 06 92

Obiekt noclegowy HOSTEL, ul. Zjazd 18: tel. 86 216 34 27

Stadion Miejski, ul. Zjazd 18: tel. 86 215 06 05

Boisko Orlik 2012, ul. Katyńska 3: tel. 728 998 317

Tereny Sportowe Rekreacyjne n/Narwią - Port Łomża, ul. Żydowska 10: tel. 784 001 446 lub 86 444-10-11


 

Lp.

imię i nazwisko

stanowisko                 

e-mail

telefon

DYREKTOR

1

Andrzej Modzelewski

Dyrektor

sekretariat@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

GŁÓWNY KSIĘGOWY

2

-

Główny Księgowy

-

86 215 06 05 wew.104

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

3

Anna Malinowska

p.o. Głównego Księgowego

malinowska.a@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.104

696 194 654

4

Bożena Żukowska

Pomoc administracyjna

bzukowska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

5

Paulina Cwalina

Kierownik DAG

pcwalina@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.106

784 001 467

6

Sylwia Wysocka

Specjalista ds administracyjnych

swysocka@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.106

 

7

Teresa Witkowska

Pomoc administracyjna

twitkowska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.106

DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ I MARKETINGU

8

Kamil Walczyk

Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu

kwalczyk@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.102

696 198 988

9

Anna Męczkowska

Specjalista ds. marketingu

ameczkowska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.102

10

Zbigniew Dziekoński

Pomoc administracyjna

zdziekonski@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.102

11

Aleksandra Świtaj

Instruktor rekreacji ruchowej

aswitaj@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.102

KOMPLEKS OBIEKTÓW SPORTOWO-REKREACYJNYCH

12

Piotr Mańko

Kierownik -Gospodarz Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych

kierownikkosr@mosir.lomza.pl

86 215 00 12 

784 239 655

13

Agnieszka Piwko

Zastępca Kierownika – Gospodarza Kompleksu Obiektów Sportowo - Rekreacyjnych

agnieszkapiwko@mosir.lomza.pl

86 215 00 12

784 033 965

KOMPLEKS OBIEKTÓW WODNYCH SPORTOWO - REKREACYJNYCH

14

Piotr Bubela

Kierownik Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

parkwodny@mosir.lomza.pl

86 218 06 92

694 138 712

15

Dariusz Dobrzycki

Zastępca Kierownika Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

plywalnia1@mosir.lomza.pl

86 216 01 08

16

Artur Szymanowski

Pomoc administracyjna

arturs@mosir.lomza.pl

86 218 06 92

17

Bożena Zabielska

Pomoc administracyjna

bzabielska@mosir.lomza.pl

86 218 06 92

DZIAŁ KADR I PŁAC

18

Monika Nitkowska

Kierownik Działu Kadr i Płac

mnitkowska@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.105

19

Justyna Rychter

Specjalista ds. płac 

jrychter@mosir.lomza.pl

86 215 06 05 wew.105

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:-
Odpowiada:-
Wytworzył:Anna Męczkowska
Data ostatniej zmiany:2021-02-15 11:34:34

Archiwum

Data Autor
2021-01-20 10:54 - zobacz
2021-01-19 14:16 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-19 14:15 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-19 14:14 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-19 14:14 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-15 14:23 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-15 14:21 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-15 14:21 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-13 11:22 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-13 11:21 Anna Męczkowska zobacz
2021-01-13 11:20 Anna Męczkowska zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 71