Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2016/2017
Maria Róża Chmielewska kl. Vc- tytuł laureata z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący p. Irena Janczewska,
Anna Tarnacka kl. Va – tytuł laureata z języka polskiego
nauczyciel przygotowujący p. Urszula Wiska,
Iga Kama Borawska kl. VIc i Nikola Sokołowska kl. VIa – laureatki z języka angielskiego
nauczyciel przygotowujący p. Magdalena Jakacka
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2015/2016
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Laureaci:
oraz uczennice, które w klasie V były już laureatkami z języka polskiego
Wiktoria Sasinowska kl. VIc i Kinga Szymańska kl. VIb
Uczniowie z klasy VIc pod opieką p. Marii Tyszki
ucz. Kinga Szymańska pod op.p. Urszuli Wiskiej
Finaliści: Zofia Reszewicz kl. Va op. p. Beata Filipkowska
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Finalistką została ucz.
Wiktoria Sasinowska kl. VI c
pod opieką p. Waldemara Cieślika
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
Laureatką została ucz.
Wiktoria Sasinowska kl. VI c
pod opieką p. Marzeny Zaniewskiej
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
laureaci:
Anna Zabielska kl. VIc
Wiktoria Sasinowska kl. VIc
uczennice pod opieką p. Joanny Supińskiej.
Finaliści: Kamil Chrzanowski kl. VIb op. p. J. Filipkowskiej
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2014/2015
Przedmiot | Imię i nazwisko ucznia | Klasa |
Język polski | Wiktoria Sasinowska | Vc |
Kinga Szymańska | Vb | |
Język angielski | Wiktoria Sasinowska | Vc |
Ewa Zalewska | VIb | |
Agnieszka Witek | VIb | |
Dawid Cekała | VIa | |
Matematyka | Kacper Majowicz | VIa |
Przyroda | Ewa Zalewska | VIb |
Historia | Paweł Korytkowski | VIb |
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2013/2014
Przedmiot | Imię i nazwisko ucznia | Klasa |
Język polski | Zuzanna Najda | VIb |
Ewa Zalewska | Vb | |
Język angielski | Magdalena Bałazy | VIa |
Matematyka | Adam Łada | VIa |
Adam Rogowski | VIa | |
Przyroda | Jakub Konopka | VIb |
Magdalena Bałazy | VIa | |
Informatyka | Adam Rogowski | VIa |
Mikołaj Jastrzębski | VIc |
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2012/2013
Przedmiot | Imię i nazwisko ucznia | Klasa |
Język polski | Emilia Danowska | V c |
Wiktor Walewski | VI c | |
Natalia Piaszczyńska | VI b | |
Język angielski | Zuzanna Maria Najda | V b |
Ewelina Dobkowska | VI c | |
Wiktor Walewski | VI c | |
Historia | Piotr Niemyjski | VI c |
Marcin Grądzki | VI c | |
Wiktor Walewski | VI c | |
Matematyka | Joanna Maria Musialik | VI c |
Wiktor Walewski | VI c | |
Przyroda | Joanna Maria Musialik | VI c |
Marcin Grądzki | VI c | |
Informatyka | Wiktor Walewski | VI c |
Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2011/2012
Przedmiot |
Imię i nazwisko ucznia |
Klasa |
Język polski | Aleksander Czamarecki | VI d |
Karolina Dąbrowska | VI a | |
Jakub Kalinowski | VI c | |
Joanna Musialik | V c | |
Aleksandra Poznalska | V c | |
Karolina Żurawska | VI d | |
Język angielski | Michał Lenczewski | VI c |
Historia | Damian Dzięgielewski | VI c |
Marta Siol | VI c | |
Matematyka | Mateusz Drozdowski | VI c |
Kamil Rogowski | VI b | |
Przyroda | Ewelina Dobkowska | V c |
Aleksandra Poznalska | Vc | |
Kamil Rogowski | VI b | |
Wiktor Walewski | V c |
Autor: | Małgorzata Szabłowska |
Odpowiada: | Małgorzata Szabłowska |
Wytworzył: | Małgorzata Szbłowska |
Data ostatniej zmiany: | 2018-10-24 20:53:12 |
Odwiedzin na stronie: | 3074 |