drukuj

Kadra

Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Łomży

 

  • Maciej Listowski - p.o. Dyrektora ŁCRE

sodmidn_m.listowski@interia.eu

  • Marta Brzozowska – Wicedyrektor ds. SODMiDN
  • Marlena Raś - Jucejko - główna księgowa
  • Sylwia Lubiejewska-Borys - sekretarz ośrodka
  • Anna Przybyszewska - Starsza księgowa
  • Paweł Krystowczyk - pomoc administracyjna (biurowa, techniczna)
  • Sławomir Rakowski - kierownik gospodarczy
  • Bogusława Białobrzewska - sprzątaczka
  • Lech Antoni Siwik - konserwator


Doradcy zawodowi : 
  • Marzena Wasilewska - doradca zawodowy
 sodmidn_m.wasilewska@interia.eu  
  • Anna Borkowska - doradca zawodowy 
 sodmidn_a.borkowska@interia.eu  
  • Anna Borawska - doradca zawodowy
 annaborawska5@gmail.com
  •  Mariola Milewska - doradca zawodowy
mariola.milewska@poczta.onet.pl
 
Konsultanci :
  • Janusz Kossakowski - konsultant ds. informatyki
jkossako@interia.eu
  • Maria Sieczka - konsultant ds. katechezy (ZSEiO nr 6 w Łomży)
 sodmidn_s.maryla@interia.eu  
  • Anna Modzelewska - konsultant ds. języka angielskiego (ZSDiG w Łomży)
 sodmidn_a.modzelewska@interia.eu


 

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 2 w Łomży:

  • Józef Zalewski – wicedyrektor ŁCRE w Łomży ds. Poradni - mgr pedagogiki, nauczyciel dyplomowany, Podyplomowe Studia - Orientacja i Poradnictwo Zawodowe, Podyplomowe Studia Zarządzania Oświatą, Kurs Kwalifikacyjny z zakresu Terapii Pedagogicznej.

I. Psycholodzy:

  • Maria Jolanta Długozima - mgr psychologii, n-l dyplomowany, edukator, Studia Podyplomowe z zakresu Socjoterapii.
  • Danuta Kudaj - mgr psychologii, n-l dyplomowany, Podyplomowe Studia Orientacji i Poradnictwa Zawodowego.
  • Zofia Reterska - mgr psychologii, n-l dyplomowany, Podyplomowe Studia Profilaktyki Szkolnej i Rodzinnej, Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami Profilaktycznymi. Kurs Kwalifikacyjny z zakresu Terapii Pedagogicznej, I stopień z zakresu terapii EEG Biofeedback, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Certyfikowany terapeuta prowadzenia zajęć terapeutycznych Metodą Profesora Feuersteina - Instrumental Enrichment.
  • Barbara Witkowska - mgr psychologii, n-l dyplomowany, Kurs Kwalifikacyjny z zakresu Socjoterapii, Kurs Terapii Poznawczo - Behawioralnej, Kurs Doskonalący z zakresu Terapii behawioralnej dzieci i młodzieży z autyzmem i upośledzeniem umysłowym, II stopień z zakresu terapii EEG Biofeedback,
  • Anna Sobocińska - mgr psychologii, n-l dyplomowany, Podyplomowe Studia w Zakresie Oligofrenopedagogiki, Podyplomowe Studia Usprawniania Dzieci ze Sprzężonymi Niepełnosprawnościami, MAKATON Program Rozwoju Komunikacji - szkolenie podstawowe. Kurs kwalifikacyjny "Wczesne wspomaganie i edukacja dzieci z autyzmem".
  • Agnieszka Filipiuk - mgr psychologii, nauczyciel dyplomowany, Podyplomowe Studia Orientacji i Poradnictwa Zawodowego, Podyplomowe Studia z Zakresu Diagnozy i Terapii Pedagogicznej.
  • Magdalena Pękalak - Pawłowicz - mgr psychologii, nauczyciel dyplomowany, Kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzinnej, Kurs terapii poznawczo - behawioralnej dzieci i młodzieży, Certyfikowany terapeuta prowadzenia zajęć terapeutycznych Metodą Profesora Feuersteina - Instrumental Enrichment.
 
II. Pedagodzy:
  • Krystyna Kordas - mgr pedagogiki, n-l dyplomowany, Podyplomowe Studia - Profilaktyka Trudności w Nauce. Kurs Kwalifikacyjny z zakresu Terapii Pedagogicznej.
  • Joanna Rakowska - mgr pedagogiki, surdopedagog, n-l dyplomowany, Podyplomowe Studia w Zakresie Terapii Pedagogicznej, Kurs Kwalifikacyjny z zakresu Oligofrenopedagogiki. Kurs Kwalifikacyjny z zakresu Terapii Pedagogicznej, MAKATON Program Rozwoju Komunikacji - szkolenie podstawowe.
  • Małgorzata Kaseja - mgr pedagogiki, tyflopedagog, n-l dyplomowany, Podyplomowe Studia Pedagogiki Specjalnej - Rehabilitacja Dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi.
  • Angelika Wincenciak - mgr profilaktyki społecznej i resocjalizacji, n-l dyplomowany, Podyplomowe Studia Terapii Pedagogicznej, Podyplomowe Studia  z zakresu Logopedii, I stopień z zakresu terapii EEG Biofeedback.
  • Małgorzata Dąbrowska - mgr pedagogiki specjalnej w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej, n-l dyplomowany,  kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki, Studium Socjoterapii i Edukacji Twórczej, Studia Podyplomowe z zakresu Socjoterapii, Studia podyplomowe z zakresu Terapii Pedagogicznej, Edukatorka Amnesty International.

III. Logopedzi:

  • Cecylia Renata Pawczyńska - mgr pedagogiki, n-l dyplomowany, Podyplomowe Studia Logopedyczne.
 
  • Jolanta Szczepocka - mgr pedagogiki i logopedii, n-l dyplomowany, Specjalistyczne Studia z zakresu Neurologopedii, kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą, kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki, II stopień z zakresu terapii EEG Biofeedback, MAKATON Program Rozwoju Komunikacji - szkolenie podstawowe.
 
  • Katarzyna Pawelec - mgr pedagogiki, n-l mianowany, Podyplomowe Studia Logopedii i Pragmatyki Komunikacyjnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, licencjonowany trener szybkiego czytania,  Podyplomowe Studia z zakresu Surdologopedii, MAKATON Program Rozwoju Komunikacji - szkolenie podstawowe. 
 
 
IV. Lekarz konsultant
  • Zofia Skorupska - lekarz medycyny
V. Administracja
  • Janusz Mirosław Rakowski -  specjalista ds. administracyjno-biurowych, specjalista d/s BHP - mgr zarządzania, Podyplomowe Studia z zakresu BHP, przygotowanie   pedagogiczne


Osoby odpowiedzialne

Autor:PK
Odpowiada:PK
Wytworzył:PK
Data ostatniej zmiany:2017-08-30 09:14:49

Archiwum

Data Autor
2017-08-30 09:12 PK zobacz
2017-08-30 09:10 PK zobacz
2017-08-30 08:34 PK zobacz
2017-08-30 08:32 PK zobacz
2017-06-12 10:05 PK zobacz
2017-04-24 13:55 zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 352