drukuj
Powrót
Archwium - Kadra
Nauczyciele Języka Polskiego
- Budziszewska Magdalena
- Chludzińska Wioletta
- Trzeciak-Kowalczyk Aneta
- Zaręba Beata
Nauczyciele Wiedzy o Kulturze
- Trzeciak-Kowalczyk Aneta
Nauczyciele Historii
- Gromek Beata
- Szymańska Maria
Nauczyciel Języka Angielskiego
- Kalinowska Monika
- Włostowska Joanna
- Wiktorzak Magdalena
- Dąbrowska Alina
- Rząsińska Iryna
Nauczyciele Języka Niemieckiego
- Makowska Sylwia
- Rogowska Joanna
- Szewczyk Justyna
Nauczyciele Matematyki
- Pędzich Danuta
- Powichrowska Ewa
- Zaremba Bogusław
- Matuszewska Dorota
Nauczyciele Fizyki
- Powichrowska Ewa
Nauczyciele Chemii
- Jasińska Katarzyna
- Chojnowska Katarzyna
Nauczyciele Geografii
- Karczewska Dorota
- Szymańska Maria
Nauczyciele Biologii
- Zaremba Małgorzata
Nauczyciele Informatyki
- Daniel Dzierżyk
- Małgorzata Trawińska
Nauczyciele Religii
- Ks. Kosiorek Grzegorz
- Przychodzeń Lucyna
- Śleszyński Lech
Nauczyciele Edukacji dla Bezpieczeństwa
- Piwowarski Paweł
Nauczyciele Wychowania Fizycznego
- Bikowska Marta
- Ciuchnicki Przemysław
- Dobkowska Małgorzata
- Grygo Paweł
- Piwowarski Paweł
- Wojewoda Tomasz
- Siedlecka Dorota
Nauczyciele Przepisów Ruchu Drogowego
- Borkowki Zbigniew
Nauczyciele Przedmiotów Zawodowych – WETA, AGROBIZNES
- Bałazy Elżbieta
- Dzbeńska Aleksandra
- Jarota Jan
- Karpiński Wojciech
- Kocznur- Baranowska Wanda
- Mieczkowski Piotr
- Ołdziejewski Adam
- Sielawa Marcin
- Łuba Joanna Anna
- Stypułkowska Anna
- Szarowska Maria
- Zaczek Justyna
- Ewa Czerska
Nauczyciele Przedmiotów Zawodowych – TTŻ, TŻiUG
- Chilińska Dorota
- Chojnowska Katarzyna
- Ciuchnicki Przemysław
- Jackowska Marta
- Jankowska Marta
- Jarota Elżbieta
- Karpińska-Siwek Ewelina
- Mroczkowski Mieczysław
- Przybyłowska Jolanta Bożena
Nauczyciele Przedmiotów Zawodowych - AK
- Czerska Ewa
- Dzbeńska Aleksandra
- Karczewska Dorota
Nauczyciele Biblioteki
- Dzierżyk Daniel
- Zabielska Ewa
Pedagog
- Katarzyna Karolak
Kierownik Kształcenia Praktycznego
- Jankowska Marta
PRACOWNICY OBSŁUGI I ADMINISTRACJI
Pielęgniarka szkolna
- Boguska Krystyna
Sekretariat
- Budziszewska Małgorzata
- Gołaszewska Dorota
Księgowość
- Szymańska Henryka – Główna Księgowa
- Wicik Teresa
- Wądołowska Monika
Sieci teleinformatyczne
- Dackiewicz Anatol
Obsługa
- Nowakowska Helena
- Szymczuk Marzena
- Szymczuk Alicja
- Frąckiewicz Danuta
- Korzeniecka Sławomira
- Wilińska Teresa
- Matusiewicz Kazimierz
- Dymek Dariusz
Osoby odpowiedzialne
Autor: | Paweł Piwowarski |
Odpowiada: | Paweł Piwowarski |
Wytworzył: | Paweł Piwowarski |
Data ostatniej zmiany: | 2017-04-11 13:52:58 |
Statystyki
Odwiedzin na stronie: | 5409 |