drukuj

Archwium - Główna

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych

1-3 maja 2003 r. w sali widowiskowej Katlickiego Liceum Ogólnokształcącego (ul. Sadowa 12) odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych "TUMULT 2003". W festiwalu zaprezentuje się 17 amatorskich zespołów teatralnych z całego kraju.
Gościem specjalnym festiwalu będzie teatr MONTOWNIA z Warszawy.

PROGRAM FESTIWALU:

1 MAJA - CZWARTEK


godz. 10.00 otwarcie festiwalu

godz. 10.35 Teatr Ruchu CZEKAJĄC
Młodzieżowy Dom Kultury im. A.Bursy (Kraków)
“Garderoba" - A. Kłos, A. Rusin

godz. 11.15 Grupa "Trzy Grosze" - MDK-DŚT w Łomży
“Co żołnierz miał z trzech groszy,
czyli krotochwila wielce starodawna"
Leszek Herdegen i Jacek Stwora

godz. 12.35 Teatr BRAMA - Goleniowski Ośrodek Kultury
“Zabawa" - S. Mrożek

godz. 15.25 Teatr "itd..." - Krośnieński Dom Kultury
"Portret w określonym kolorze" - J. Tulik

godz. 16.45 Teatr TROP - Pałac Młodzieży im. A. Kamińskiego (Katowice)
"Igraszki z gęsią" - K.I. Gałczyński

godz. 17.50 Teatr UHURU - MDK Gryfino - "Ciało" - V. i J. Janiszewscy

godz. 20.00 spektakl Teatru MONTOWNIA - “Zabawa" - S. Mrożek

2 MAJA - PIĄTEK

godz. 10.00 Teatr Młodych "ALTER EGO"- Teatr "Maska" (Rzeszów)
"Serenada" - S. Mrożek

godz. 11.55 Teatr Eksperymentu - Miejski Ośrodek Kultury (Olkusz)
“By móc latać" - K. Wójcik

godz. 12.35 Teatr MEANDRY - I LO w Szubinie - “Krakersy" - N. Okoń

godz. 15.40 Teatr ZGRZYT - Sanocki Dom Kultury - "Schematy"

godz. 17.10 Teatr SOSENKI - XL LO im. Żeromskiego (W-wa)
"Koniec Świata Wizje Świętego Ildefonsa,
czyli satyra na wszechświat" - K.I. Gałczyński

godz. 18.05 Teatr PUK - Poleski Ośrodek Sztuki (Łódź)
"Jak sobie wymarzysz" - B. Wójcik

godz. 18.50 Teatr ARTEXPRESS - I LO im. Kr. St. Leszczyńskiego (Jasło)
"Dzień belfra" - W. Gombrowicz, A. Mickiewicz

godz. 20.20 spotkanie z jurorami w Biurze Festiwalowym
przy MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3

godz. 21.30 koncert Studio Piosenki PopArt, MDK-DŚT

3 MAJA - SOBOTA

godz. 10.00 Studio Teatralne dla Dzieci i Młodzieży
- Teatr im. J. Osterwy (Gorzów Wielkopolski)
"Kot w butach" - T. Lisowska-Gałła

godz. 12.10 Teatr PROdukcyjny - MDK-DŚT w Łomży
“Co Pan na to, Panie Freud ?" - M. Brand

godz. 13.20 Przedsiębiorstwo Indywidualnej Groteski z o.o.
Młodzieżowy Dom Kultury (Toruń) - "Zostaliśmy wybrani"

godz. 15.15 Teatr HONOLULU HURRICANES
Społeczne Gimnazjum nr 4 (Kraków)
"Hamlet" akt III - W. Szekspir

godz. 17.20 uroczyste zakończenie festiwalu

Osoby odpowiedzialne

Autor:Zuzga Anna
Data ostatniej zmiany:2003-04-30 16:20:15
Powrót

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 643